به پایگاه اطلاع رسانی کمال هنر (انجمن دوستاران میراث فرهنگی روستای کمال الملک کله) خوش آمدید

بیانیه انجمن دوستداران میراث فرهنگی روستادر خصوص تهیه و نشر فیلم بدون مجوز خان آباد

این بیانیه نشانگر قدرت نقد وطنز مجموعه مورد نظر نبوده تا ما را بران دارد که بیانیه ای علیه آن بنویسیم . چه اینکه این اثر از آنجا که بازیگرانش محترم بوده و بدون آگاهی و عدم نیت سو برای بزرگی روستا ( به جز تهیه کننده و کارگردان مجموعه ) در آن وارد شدند نشانگر زیر کانه ساختن اثر بوده و با رویکردی مغرضانه ساخته شده آن بوده و ساده انگاری از این حرکت ضد فرهنگی بزرگ حتی در میان خواص موید آن میباشد این بیانیه فقط برای آگاه سازی ...

ادامه مطلب: بیانیه انجمن دوستداران میراث فرهنگی روستادر خصوص تهیه و نشر فیلم بدون مجوز خان آباد

متن نامه اداره ارشاد به بخشداری نیاسر برای جمع آوری cd بدون مجوز خان آباد

بخشدار محترم نیاسر

با سلام و احترام

 

نظر به ساخت مجموعه تلویزیونی طنز خان آباد به کارگردانی و نویسندگی آقای حسین برادران در روستای کله به استحضار میرساند با توجه به آیین نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخت هر گونه فیلم و مجموعه ویدئویی و تلویزیونی نیاز به اخذ مجوز از اداره کل نظارت و ارزشیابی وزارت متبوع را دارد که فیلم مزبور فاقد هرگونه مجوز لازم میباشد و در حال حاضر پخش و توزیع میشود .لذا مستدعی است دسستور فرمائید ضمن جلوگیری از توزیع فیلم فوق الذکر تمهیدات لازم اندیشیده شود تا منبعد قبل از ساخت هر گونه فیلم در مناطق تحت پوشش آن بخشداری مجوزهای لازم دریافت شود .

نمایشگاه آوای بزرگی 2 با موضوع عکس

نمایشگاه آوای بزرگی در سال 93 با نام آن روزها و با موضوع عکس های تاریخی از سالهای 1330 تا 1375 در زادگاه کمال الملک افتتاح شد .

این نمایشگاه پس از افتتاح در ظهر اولین روز سال جدید با استقبال گسترده مردم فهیم روستا روبه رو شد که در میان آنها حضور روحانیت و خانواده شهدا باث مباحات بود . این نمایشگاه از طرف انجمن  دوستداران میراث فرهنگی برپا شده و پس از ایام عید در طول سال به صورت دائمی دائر خواهد بود .

موضوعات عکس ها : مراسمات مختلف فرنگی و اجتماعی همچون اعزام به جبهه - مراسمات مختلف افتتاح اماکن تاریخی - دانش اموزان مدرسه صالح کله - سینه زنی هیئت ابوالفضل در قبل از انقلاب - عکس های نماد وحدت سال 1358 و همچنین تصاویری از شخصیت ها ، مفاخر ، علما و شهدا و بزرگان از دنیا رفته روستا

ملانصرالدین خان آباد

پس از تهیه و انتشار بدون مجوز سی دی طنز خان آباد و عدم هماهنگی کارگردان آن با مسئولان فرهنگی و شورای اسلامی روستا بر آن شدیم تا با توجه به دور از شان دانستن محتوای این مجموعه از بزرگی روستا و احانت به چهار ارگان فرهنگی و اجتماعی فعال بدون اجازه و تایید روسای آن مجموعه طنزی را در 10 زیر مجموعه تهیه کرده تا بدین وسیله اندکی مسئولین این کار ضد فرهنگی را به خود آوریم .

ادامه مطلب: ملانصرالدین خان آباد

Copyright © 2014 - All rights reserved
Designd by : Alphagroup